مزایای کار به صورت فریلنسرینگ

مزایای کار به صورت فریلنسرینگ

1-معمولاً کارمندان در سازمان ها و شرکت ها یک کار روتین و از پیش تعریف شده ای را انجام می دهند ولی کار به صورت فریلنسرینگ تنوع کاری بالایی دارد و آزادی عمل دارد در صورتی که کارمندان این آزادی عمل را ندارند.

2-کارمندان به صورت ماهانه حقوق ثابت در ازای فعالیتی که در سازمان ها یا شرکت ها انجام می دهند دریافت می کنند ولی فریلنسرینگ حقوق ثابت ندارد و با توجه به حرفه و میزان ساعتی که کار می کند دستمزد دریافت می کند.

3-کارمندان نمی توانند زمان و مکان برای انجام کارشان را انتخاب کنند ولی فریلنسرینگ زمان و مکان فعالیتش را خودش انتخاب می کند.

4-فریلنسرینگ با توجه به شرایط کاری که دارد می تواند شبکه و زنجیره ای از مشتریان برای خودش ایجاد کند.

5-فریلنسرینگ با کمترین عزینه مثلاً با داشتن یک لپ تاپ و اینترنت در هر زمان و مکانی که بخواهد می تواند برای خودش شغل ایجاد کند.

6-فریلنسرینگ می تواند هم زمان هم به کارهای شخصی خود رسیدگی کند و هم کارش را انجام دهد.

7-فریلنسرینگ قدرت بروز خلاقیت در پروژه هایی که قبول می کند را دارد.

یک فریلنسرینگ چگونه می تواند موفق و عالی باشد؟

زمانی که یک فریلنسرینگ برای خودش کار می کند با چندین سازمان در ارتباط است زمانی می تواند به موفقیت برسد که علاوه بر انجام کاری که قبول کرده باید یک بازاریاب خوب هم باشد تا بتواند پروژه های خوب را جذب کند و یک رزومه کامل و عالی تهیه نماید و نمونه کارهای قبلی و مهارت ها و تخصص هایش را در آن ضمیمه نماید و برای سازمان های مختلف ارسال نماید.

یک فریلنسرینگ باید قبل از این که پروژه ای را قبول کند با مهارت ها و تخصص هایش بسنجد و درصورتی که آن مهارت را نداشت به دنبال کسب آن مهارت برود. یک فریلنسرینگ موفق باید قبل از این که پروژه ای را انتخاب کند باید بازار هدف را به درستی بررسی کند و به سمت بازار هدفی برود که بیشتر سازمان ها به آن نیاز دارند و در ازای آن پول خوبی پرداخت می کنند. یک فریلنسرینگ باید یک برنامه ریزی کلی برای کارهاش داشته باشد و یک برنامه ریزی جزئی و روزانه نیز داشته باشد.

منابع

-wikipedia.org

-parsfreelancer.ir

-modireweb.com